HNTRUCK.CZ Uncategorized Výtahy SCHINDLER 5500

Výtahy SCHINDLER 5500

schidler

schidlerŠvýcarská společnost Schindler představila koncem roku 2013 výtah Schindler 5500, který je určen především pro provoz v komerčních budovách.

Parametry, prvky, výkon, technologie, design, to jsou ve zkratce veškeré prvky výtahů Schindler 5500, které se od předešlých produktů firmy změnily, níže naleznete v kostce některé z nich.

Technologie pohonů

Firma Schindler používá technologii pohonů STM. Výhodou je o polovinu nižší hmotnost a výrazně menší rozměry. Inovací tohoto pohonu je nahrazení běžně používaných ocelových lan nosnými pásy, což se projeví nízkými hladinami hluku v kabině i v okolním prostoru. Pro výrobu pohonů STM se u těchto výtahů spotřebuje méně materiálu při zachování vysokého výkonu, nižší je také spotřeba maziv, je dostupná i samomazací varianta pohonu. Spotřeba energie těchto nových výtahů je cca o 30% nižší než spotřeba jiných srovnatelných výtahů. Díky technologii PowerFactor 1 lze vyrobenou elektrickou energii okamžitě vracet zpět do rozvodové sítě.

Z ekologických a estetických důvodů jsou tyto výtahy vybaveny LED osvětlením, které má ve srovnání s jinými světelnými zdroji dlouhou životnost a nižší spotřebu energie.

Interiér

Interiérový design výtahu, jako volba barev a materiálu , závisí čistě na návrháři. Firma Schindler nabízí čtyři předdefinované styly, se kterými se dá dále pracovat . Lze využít i neobvyklé povrchové úpravy z ušlechtilých materiálů, jako je sklo či nerez . Lesku lze dosáhnout lakováním bezpečnostního skla. Sytost barev a barevných přechodů se zdůrazní digitálním potiskem matného skla. Digitální tisk se hodí i pro povrch z nerezu a výsledkem může být strukturovaný vzor nebo výtah jako moderní abstraktní obraz.

Podobné položky

truck2

AmerikaAmerika

Amerika se skládá ze tři částí, kterými je Severní Amerika, Střední Amerika a poslední částí je Jižní Amerika. Oproti Střední Americe je Severní a Jižní Amerika považována za dva samostatné