HNTRUCK.CZ Uncategorized Náhradní díly na kamiony za bezkonkurenční cenu

Náhradní díly na kamiony za bezkonkurenční cenu

Náhradní

NáhradníPtal jsem se řidičů kamionů, co je zajímá nejvíce, když potřebují sehnat náhradní díly na nákladní automobily. Odpověď byla jednoznačná: čas doručení a cena. To se mi ulevilo. Když jsem před dávnými lety začal prodávat náhradní díly na kamiony, počítal jsem s tím, že nekvalitní, neznačkové výrobky si ode mě nikdo nekoupí. Kvalita je na prvním místě, obzvlášť když se jedná o výrobky, jejichž používání přímo ovlivňuje bezpečnost na silnici a život. Soustředím se totiž na distribuci výhradně značkových náhradních dílů. V mém obchodě najdete náhradní díly BPV, náhradní díly DAF, náhradní díly Man, náhradní díly Mercedes, náhradní díly Mercedes Benz, náhradní díly Renault, náhradní díly SAF, náhradní díly Scania, náhradní díly Volvo, náhradní díly Schmitz Cargobull.

Cena náhradních dílů není přemrštěná, stačí se jen podívat do e-shopu na našich stránkách. Myslím, že pokud je cena stlačená přehnaně dolů, je to podezřelé. Žádný kvalitní výrobek, ani náhradní díl na nákladní auta, nemůže být významně levný. Co se týče dodávky, mohu jak majitele kamionů, servisáky, tak dopravce ujistit, že většinu objednaného zboží expedujeme buď v den objednávky, pokud je zadaná do 10.30 hodin, nebo následující den. Může se stát, že vámi hledaný náhradní díl nevidíte v e-shopu, pak se nebojte kontaktovat nás přes formulář a my vám zboží objednáme. Zboží, které se nenachází ve výčtu několika tisíc položek, jsme schopni dodat do tří až čtyř dnů.

Nenabízíme pouze náhradní díly pro nákladní vozy a návěsy. V našem obchodě máme i doplňkové zboží, jako jsou reflexní cedule, kotoučky a roličky do tachografu, zástěrky, autokosmetika, chemie, hydraulické zvedáky a podpěrky, oleje a kapaliny. Myslíme také na pohodlí řidiče, kteří v našem sortimentu naleznou například koberečky do kabiny, autopotahy, záclonky a odkládací stolky. Pro úplnost je třeba dodat, že náhradní díly pro nákladní automobily jsou doplněny o hotová jídla pro řidiče. Teď už nezbývá než popřát všem kamioňákům dobrou chuť při pohodlném zážitku z bezpečné a plynulé jízdy bez nehod a dopravních zácp.

Podobné položky